دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات تخصصی در فضای مجازی ( اینستاگرام ، تلگرام ، فیس بوک ، وبسایت) ساخت تیزر ، موشن گرافیک ، انیمیشن ، محتوا سازی ، عکاسی ، طراحی پست های تبلیغاتی ، اضافه کردن فالوور و لایک و...


دیجیتال مارکتینگ  (Digital Marketing) چیست ؟

به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود. این یک تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی بود. در واقع دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده تر از دیگر روش های بازاریابی در کسب و کارهای سنتی است.

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزار ها و فعالیت هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب ، اینترنت ، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال )مورد استفاده قرار می گیرند.

 

Instagram  یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای پیشرفت تجارت و خرید و فروش محصول است

مزایای استفاده از اینستاگرام با فالوور و لایک بالا :

سودهای مالی و اجتماعی بالایی برای یک کمپانی یا شرکت دارد

باعث پیشرفت در تجارت و فروش می شود

باعث می شود پست شما در قسمت explorer قراربگیرد و لایک بیشتری خواهد داشت

باعث ایجاداعتبار و  اعتماد بیشتری نسبت به کمپانی شما می شود

باعث جذب فالوور  و مراجعه کننده بیشتری نسبت به رقیبان شما می شود

باعث نظردهی بیشتر و بحث مفید زیرپست شما می شود

دیگر نیازی به تبلیغات و خرج های اضافه نیست

با بالا بودن فالوور در نگاه اول تاثیر زیادی برای بازیدکننده دارد

فالوور بالا باعث قرارگرفتن صفحه شما در صفحه های پیشنهادی  برای فالو برای دیگران می شود

باعث قرار گرفتن صفحه شما در اولین جستجو ها می شود

 

هر چقدر شما فالوور بيشتر داشته باشيد شدت تبليغات شما بيشتر خواهد شد.

 

اهميت فالوور اينستاگرام و چرا سود آور است؟

اينستاگرام گردش و سير در تصاوير اشتراکی است و يک سيستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. اين شبکه اجتماعی همچنين به صاحبان مشاغل فرصت تبليغ محصولات و سرويس هايشان را ميدهد.
 

استفاده از اينستاگرام برای تبليغ تجارت شما خيلی به صرفه و آسان است.

به عنوان مثال شما ميتوانيد تصاوير مشتريانی که از خرید و استفاده از سرويس و يا محصولات شما راضی هستند را پست کنيد تا برند خود را تبليغ کنيد. برای اينکه به افراد زيادی توسط اينستاگرام برسيد داشتن فالوور خيلی حياتی است.


شما نميتوانيد اهميت داشتن فالوور را ناديده بگيريد، هر چقدر شما فالوور بيشتر داشته باشيد شدت تبليغات شما بيشتر خواهد شد.

 

 

وقتی شما فالوور اينستاگرام ميخريد شما فالوور های خود را سريع افزايش ميدهيد

 

خوب آيا اينستاگرام واقعا مهم است؟ 
بله- اگر شما از اينستاگرام به درستی استفاده کنيد به موفقیت در تجارت شما کمک ميشود.و ميتواند به شما کمک کند تا مشتريان بيشتری را به تجارت خود سوق دهيد و شهرت شرکت خود را در ميان مشتريان افزايش دهيد.

خيلی از تجارت ها موفقيت های بسياری را از اکانت اينستاگرام خود مشاهده ميکنند.

شما نيز ميتوانيد افزايش و رشد چشم گيری از طريق شبکه اجتماعی دريافت کنيد.
 
شما ميتوانيد فالوور های زيادی را توسط استراتژی های مختلف مثل فالو کردن ديگران- پست کردن تصاوير زيبا به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، کامنت گذاری درست در زير عکس ديگران و تگ کردن عکس ها به دست بياوريد.
 
اين استراتژی ها به شما کمک ميکند تا فالوور خود را افزايش دهيد ولی اين روش ها به آرامی تعداد فالوور های شما را افزايش ميدهند. شما ممکن است به هدفتان برای رسيدن به تعداد خيلی زياد از فالوور در يک بازه زمانی نرسيده باشید.


بهترين استراتژی که شما ميتوانيد از آن بهره برداری کنيد تا تعداد فالوور های زيادی را داشته باشيد خريد فالوور ميباشد.


صرف نظر از اينکه شما به تازگی اکانت اينستاگرام خود را ساخته ايد يا تعداد کمی فالوور داريد اين بهترين استراتژی خواهد بود. تعداد فالووری که شما خريداری ميکنيد به شما کمک ميکند تا محبوبيت خود را در اينستاگرام افزايش دهيد.
 

مردم زمانی که ميبينند شما فالور های زيادی داريد ترغیب می شوند شما را دنبال کنند تا ببينند چه چيزی در مورد عکس های شما جالب است.
 

وقتی شما فالوور اينستاگرام ميخريد شما فالوور های خود را سريع افزايش ميدهيد.
 

محدوديتی در خريد تعداد فالوور های اينستاگرام وجود ندارد،بعضی از پکيج های خريد فالوور به تعداد فالوور 100 تايی و بعضی از پکيج های خريد فالوور 1000 تايی ارائه ميشود.
اين بدان معناست که با توجه به بودجه شما پکيج های مختلفی موجود ميباشد.
 

زمان خريد فالوور دقت کنيد که از جايی معتبر و شناخته شده خريد کنيد.

 

 

زمان گذاشتن برای ساختن پروفايل اينستاگرام ميتواند يک سرمايه گذاری عالی باشد

 

دليل اهميت اينستاگرام : 
برای اينکه شما به اهميت اینستاگرام پی ببريد ميبايست ابتدا متوجه پروسه اي که توسط آن مشتريان بالقوه تجارت شما را پیدا میکنند شويد. بگذاريد از نگاه مشتريان به قضيه نگاه کنيم. فرض کنيد فردی به نام Ted مشتاق خريد ساعت است ولی تا به حال به علت پيدا نکردن ساعت با قيمت مناسب ساعتی خريداری نکرده است.
 
Ted 
در اينستاگرام با #ساعت به جستجوی ساعت های مختلف ميگردد او در جستجو هايش افراد زيادی که ساعت های مختلف بر دست دارند را مشاهده مي کند.
 

او شيفته يکی از ساعت هايی که در عکس مشاهده ميکند ميشود بلافاصله بر روی عکس کليک مي کند و توضيحات عکس را مي خواند.


در توضيحات اسم شرکت و مشخصات شرکت توليد کننده ساعت را ميبيند. سپس تصميم مي گيرد که  پروفايل اينستاگرام شرکت توليد کننده را مشاهده کند.
 

وقتی وارد صفحه پروفايل اينستاگرام شرکت ساعت ميشود تحت تاثير قرار مي گيرد.
صد ها عکس از افراد مختلف که ساعت های مختلف شرکت را به دست کرده اند مشاهده ميکند.
 

ساعت ها صد يا يا هزاران لايک دارد، هر ساعت قيمت مدل و توضيحات مربوط با هر مدل رادارد. او متوجه ميشود که قيمت ها در رنج مورد نظر اوست.
 

اينستاگرام در او اشتياق خريد ساعت را بيشتر ميکند. او وب سايت شرکت سازنده ساعت را مشاهده ميکند(لينک سايت در بالای پروفايل اينستاگرام شرکت سازنده است) و  او سريعا خريد را از سايت انجام ميدهد.
 

همانطور که ميدانيد اعتبار در شبکه های اجتماعی حياتی است.


پروفايل محبوب اينستاگرام شما ميتواند موفقيت های بيشتری را برای تجارت شما به ارمغان بياورد.


اينستاگرام محيط جذابی دارد که بيشتر کاربران آن جوان هستند. اگر شما تصاوير جذابی داشته باشيد که محصولات و سرويس شما را نمايش بدهد مشتريان بالقوه شما تحت تاثير قرار ميگيرند.
 

اينستاگرام راه ديگری برای نمايش تجارت شما ميباشد و مشتريان از حالت دفاعی که در زمان خريد به خود ميگيرند فاصله ميگيرند و حس اينکه چيزی به آنها فروخته ميشوند را ندارند. چون اينستاگرام فروش به معنی واقعی فروش را به آنها نميدهد.
 

زمان گذاشتن برای ساختن پروفايل اينستاگرام ميتواند يک سرمايه گذاری عالی باشد.

و فروش قابل توجه ای را با ترکيب ترافيک ناشی از اينستاگرام برای مشتريانی که به واسطه آن به وب سايت مراجعه ميکنند به ارمغان می آورد.
 

ولی ايجاد فالوور ها و محبوبيت دادن به پروفايل اينستاگرام راحت نيست.

شما بايد استراتژی ها و روش های متفاوت زيادی را به کار ببريد و رشد دادن اين فالوور ها کار طاقت فرسا و طولانی ميباشد تمامی شرکت های بزرگ و کوچک به سرعت متوجه فوايد و سود آوری خريد فالوور و لايک شده اند.


چرا که اين راه يک مسير کوتاه و مييانبر برای اين موفقيت در اين شبکه اجتماعی است و شما نيز اين را به عنوان يک انتخاب بايد در نظر بگيريد و در کنار ان ما به شما پيشنهاد ميکنيم که پروفايل خود را هم به روش طبيعی هم به روش مصنوعی (خريد فالوور اينستاگرام) با هم پيش ببريد تا رشد پروفايل را به بالاترين حد خود برسانيد و تاثير آن را در تجارت خود ببنيد.

 

 

بازگشت